Ugrás a fő tartalomhoz
2026. szeptember 03. | Hilda
LAKOSSÁGI FÓRUM A HELYI AUTÓBUSZ-KÖZLEKEDÉSRŐL
Eger önkormányzata lakossági fórumot...
HIRDETMÉNY BÍRÓSÁGI ÜLNÖK VÁLASZTÁSÁRÓL
Az Alaptörvény 27. cikkének (2)...
Miből élünk? - Minden válasz számít
A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) a...
JÖN A TANÉVKEZDÉS, ÉJJELI MUNKAVÉGZÉS IS VÁRHATÓ!
Több helyszínen is dolgoznak a 25. számú...
KÖZGYŰLÉS ELŐTT KÖSZÖNTÖTTÉK AZ EGRI BIRKÓZÓKAT
Az augusztusi egri városi közgyűlés...
CSILLAG NÉPSZERŰSÍTI IDÉN A BÁBSZÍNHÁZ MUNKÁJÁT
"A Csillagok évada" - ezt az elnevezést...
ÚTÉPÍTÉSI INFORMÁCIÓK
Ütemezetten halad a Magyar Közút...
KÖZLEMÉNY AZ EVSI HIVATALOS KOMMUNIKÁCIÓJÁRÓL
Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk...
LAKOSSÁGI RIASZTÓ ESZKÖZÖK (SZIRÉNA) PRÓBÁJA
Egerben 2026. augusztus 31-én (hétfőn) a...
Szünetel a kegyeleti ügyintézés
Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri...
Új ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Új ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Elhunyt Vizi Gyula
Életének 73. évében elhunyt Vizi Gyula,...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS)
A nagy forróság ellenére ütemterv...
KÉT PÁLYÁZAT ÉRKEZETT AZ EKVI IGAZGATÓI POSZTJÁRA
Lezárult az Egri Közszolgáltatások...
EGER A ZSEBÜNKBEN – ELKÉSZÜLT A VISITEGER APPLIKÁCIÓ
A tavaly decemberben elfogadott Kulturális...
HŐSÉGRIADÓ IDEJÉN IS NYITVATARTÓ OVIK, BÖLCSIK
Az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény...
TAKARÉKOSKODÁS ÉS HŰSÖLÉS HŐSÉG IDEJÉN
A következő napokban ismét extrém...
VÁLTOZIK A KÖZJÓLÉTI CSOPORT ÜGYYFÉLFOGADÁSI RENDJE
Augusztusban változik a Jogi, Szervezési...
I. fokú vízkorlátozás Eger területén
Eger Megyei Jogú Város Polgármestere, a...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS 3-TÓL)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
Szakszerűen halad az egri vár helyreállítása
Két évvel ezelőtt, 2024 őszén az (akkor...
SZÉPÜL A VÁROS: SÖVÉNYT VÁGNAK, VIRÁGÁGYÁS KÉSZÜL
Több helyszínen dolgoztak a héten a...
A LAJOSVÁROSBAN IS MEGKEZDŐDTEK A MUNKÁLATOK
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIRDETMÉNY Eger Településtervének elkészítéséről
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot Eger...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (július 20-tól)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
EGERBEN JÁRT A VIRÁGOS MAGYARORSZÁG ZSŰRIJE
Eger idén is nevezett a Virágos...
Ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - Közösségi tér az Érsekkertben
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...

HIRDETMÉNY

Létrehozva: 2026. szeptember 02.  |  Utoljára frissítve: 2026. szeptember 02.

A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény (továbbiakban: Szabs. tv.) 89. § (5), (6) bekezdés alapján az alábbi hirdetményt teszem közzé: Balog Richárd ellen az Egri Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatósága a fenti ügyiratszámon helyszíni bírság végrehajtási eljárást folytat.


Letölthető hirdetmény

 

A hirdetmény kifüggesztésének napja: 2026. szeptember 01.


Az eljáró hatóság megnevezése: Egri Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatósága Az ügy száma: 10801-133/1172/2025. HBV.


Eljárás alá vont személy neve: Balog Richárd
utolsó ismert lakcíme 3300 Eger, Verőszala utca 232. sz.

utolsó ismert tartózkodási helye ua.


Felhívom az eljárás alá vont személy figyelmét, hogy az Egri Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatósága a fenti számú ügyben előállítási költség megállapításáról határozatot hozott, annak kézbesítése – mivel Balog Richárd ismeretlen helyen tartózkodik – meghiúsult, postai kézbesítés nem lehetséges. Az eljárás alá vont személy vagy meghatalmazottja a határozatot a szabálysértési hatóságnál Eger, Eszterházy tér 2.sz. alatti címen átveheti.


Ügyfélfogadás:

hétfő 7.30 - 16.00
kedd 7.30 - 16.00
szerda 7.30 - 16.00
csütörtök 7.30 - 16.00
péntek 7.30 - 13.30


Tájékoztatom, hogy a Szabs. tv. 89. § (6) bekezdés szerint a hirdetmény útján közölt határozatot a hirdetménynek a szabálysértési hatóságnál történt kifüggesztésétől számított 15. napon kézbesítettnek kell tekinteni.
Tárgyi hirdetmény a szabálysértési hatóság, elektronikus tájékoztatásra szolgáló honlapon és a Eger VMJV Önkormányzat hirdetőtábláján került közzétételre.

 

Eger, "időbélyegző szerint"


Öcsödi-Kiss Mónika r. hadnagy
mb. igazgatásrendészeti osztályvezető

 

Cím: 3300 Eger Klapka Gy. u. 3.
Telefon: (36)522-111
e-mail: rk.eger@heves.police.hu KÉR azonosító: ORFK HEVES EG SZB

 

ZÁRADÉK
A dokumentum elektronikus aláírással hitelesített 10801-133/1172-26/2025.HBV.



< Vissza
Intézze ügyeit elektronikusan!